LF کمک با کیفیت پایین صوتی

سلام @ctillyبله این کاملا طبیعی است اگر شما در حال شروع audiophilia به فکر می کنم که 1s و 0s که تنها هستند و ب

توسط EXAMPLENEWS در 2 خرداد 1399
سلام @ctilly

بله این کاملا طبیعی است اگر شما در حال شروع audiophilia به فکر می کنم که 1s و 0s که تنها هستند و باید از هر منبع با این حال از آن است که به دور از حقیقت است. من برای اولین بار سعی کردم این 20 سال پیش پخش سی دی در یک bluray بازیکن را از طریق اولین DAC (پایان بالا یکی بیش از حد بودن از AudioNote) و سپس با استفاده از یک Marantz CD63 کن Ishiwata پخش سی دی به عنوان یک منبع دیجیتال و تفاوت شب و روز است. وجود دارد اطلاعات در خارج وجود دارد به همین دلیل اما آن را دریافت کنید ویژگی های من همیشه ترجیح واقعی 75 اهم هم محور دیجیتال کابل به هر اپتیکال Toslink کابل اما این خوب برای تلویزیون و غیره.

یک دلیل وجود دارد که چرا گران از منابع دیجیتال وجود داشته باشد مرجع است که گوش خود را و من به شما تضمین اگر شما خرید از یک Arcam streamer شما خواهد بود برای شادی و شنیدن آنچه SA10 قرار است انجام دهید و چه موسیقی باید صدا مانند. همانطور که من شما را نمی دانم سخنرانان من امیدوار هستم که آنها نه روشن روشن به عنوان سخنرانان هستند نه یک بازی خوب برای یک Arcam SA10 آن است که مقدار بیشتر رو به جلو و روشن تر از Arcam A18 من قبلا اگر چه یک تقویت کننده بیش از حد.

در حالی که پیشنهاد اضافه کردن یک Arcam AirDac را بهبود بخشد چیز امثال دیجیتال خود را SACD streamers ها نیز بسیار عالی دیجیتال حمل و نقل منبع جداگانه با کیفیت بالا لوازم برق برای بخش های مختلف دستگاه یکی برای حمل و نقل یکی برای DAC و یکی برای مدارات دیجیتال و غیره. بله مسائل فنی است اما این یکی از دلایلی است که چرا DAC داخلی در SA10 نمی خواهد من مطابقت CDS27 یا Rega DAC که جداگانه DAC تراشه برای کانال های چپ و راست و غیره. مثل من گفت: SA10 DAC خوب است اما من هرگز انتظار می رود آن را به مطابقت با آنچه من در حال حاضر است و آن را بزرگ برای تلویزیون و غیره. اما آن را به خوبی ممکن است به اندازه کافی خوب برای شما این است که درست است که من در حال حاضر خود را CDS27 و Rega DAC.

من به تازگی دیده Arcam CDS27 فروخته شده در Ebay برای کمتر از £300 من شنیده جدیدتر CDS50 اما من نمی خواهد با من CDS27 و من شک یکی از جدیدتر betters آن به جز آن داشتن ورودی دیجیتال بنابراین شما می توانید آن را به عنوان یک DAC.

من با گوش دادن به حالت عادی سی دی امروز در CDS27 و آن را فوق العاده حمل و نقل پس از آن فوق العاده است دیسک بازیکن نیز کاملا احتمالا صدایی بهتر از همان سی دی های پاره پاره بودن بازی از طریق شبکه Wifi و یا متصل هارد دیسک... من می خواهم گفت, دیجیتال حمل و نقل (آنچه می خواند بیت و مدارات تغذیه DAC) واقعا مهم است.

من حتی نمی باید من CDS27 در شبکه من ترجیح می دهم مینیمالیسم و قابل حمل 2.5" هارد دیسک تغذیه آن را در حالی که فقط با استفاده از کنترل از راه دور و صفحه نمایش بزرگ. SACDs صدا نفیس در آن به طور طبیعی و پاره پاره SACD DSF فایل ها بر روی هارد دیسک صدا نیست بسیار متفاوت (اگر هر)... مرسی شما باید شنیدن audiophile 192-24 John Coltrane و مایلز دیویس ،

در حال حاضر بازی خوب وینیل ضبط شده از طریق SA10 از من سفارشی Thorens است که واقعا یک تجربه گوش دادن به phono مرحله در هیئت مدیره خوب است به عنوان آن را در Arcam A18. باس رانندگی و پانچ و گسترش شگفت انگیز است. این چیزی است که SA10 قادر به انجام با منابع بزرگ! :clap:tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب