Manchester United v LASK حقایق

طولانی ترین کمپین اروپایی در LASK تاریخ به نظر می رسد مجموعه ای برای پایان دادن به در UEFA Europa League round

توسط EXAMPLENEWS در 24 فروردین 1399

طولانی ترین کمپین اروپایی در LASK تاریخ به نظر می رسد مجموعه ای برای پایان دادن به در UEFA Europa League round of 16 در اولدترافورد به منچستر یونایتد میزبان اتریش طرف مباهات 5-0 سرب از پا برای اولین بار در لینز.

• ایران به پایان رسید در بالای UEFA Europa League, گروه, L, چهار نقطه روشن AZ آلکمار برای رسیدن به این دور از 32, جایی که آنها غرق بلژیک لیگ رهبران Club Brugge 6-1 بیش از دو پا (1-1 یک 5-0 ثانیه) به کتاب چهارم ظاهر در این رقابت ها را دور 16.

• LASK بودند چشمگیر, UEFA Europa League مرحله گروهی تبهکار در پاییز در صدر گروه D به امن پس از کریسمس به فوتبال اروپا برای اولین بار قبل از گسترش مبارزات انتخاباتی خود را هنوز هم بیشتر با غلبه بر AZ 3-1 در مجموع در دور 32 (1-1 a 2-0 ثانیه).

جلسات قبلی
• LASK اولین یوفا روبرو می شوند در برابر یک باشگاه انگلیسی تبدیل به یک تجربه دردناک به عنوان آنها را تحت الشعاع خود نامی بازدید کنندگان ایالات نمره پنج بار بدون پاسخ از جمله دو بار در زمان اضافه شده است به ادعای خود بزرگترین دور پیروزی در جام یوفا/لیگ اروپا و تحمیل سنگینترین اروپا شکست خانگی خود میزبان. Odion Ighalo عرضه مجلل نیمه اول اعتصاب قبل از دانیل جیمز, خوان ماتا, ماسون گرینوود و با آخرین ضربه بازی – آندریاس پریرا اضافه شده بیشتر اهداف در دوره دوم.

• ایران در حال شکست نخورده خود را نه مسابقات در برابر اتریش باشگاه (W8 D1) و برنده تمام چهار بازی در خانه به ثمر رساندن ده گل و اذعان فقط یکی. جدید ترین پیروزی در آمد و در گروه دوم مرحله 2000/01 لیگ قهرمانان اروپا زمانی که آنها برنده 3-0 برابر اشتورم گراتس.

فرم راهنمای
منچستر یونایتد
• سه بار قهرمان اروپا به پایان رسید و ششم در 2018/19 لیگ برتر که به معنای دسترسی مستقیم به لیگ اروپا. آنها در یک چهارم نهایی در فصل گذشته لیگ قهرمانان اروپا, بیرون رفتن به بارسلونا (0-1 ثانیه 0-3) و پس از قابل توجه دور دوم 16-پا باز گشت در برابر پاریس سنت ژرمن (0-2 ثانیه یک 3-1).

• ایالات تمیز نگه داشته ورق در چهار لیگ اروپا, گروه وسایل این اصطلاح تامین امنیت صلاحیت با دو بازی به فراغت پس از انجام این دو بیش از Partizan (1-0 یک 3-0 ثانیه). اگر چه آنها از دست 2-1 در آستانه پایان دادن به این باشگاه 15-مسابقه شکست نخورده اجرا در رقابت ایالات امضا در سبک 4-0 صفحه اصلی پیروزی در برابر AZ که امن نقطه بالا در گروه L. در این زمان بود که باشگاه های مشترک بزرگترین پیروزی در جام یوفا/لیگ اروپا, اما آنها ساختگی است که در این دور از 32 دوم پا را 5-0 شکست Club Brugge.

• منچستر غول ظاهر شد و در لیگ اروپا دور 16 سه بار قبلا اما تنها موفق به کسب یکی از این روابط در برابر روستوف (1-1 یک 1-0 ثانیه) در 2016/17 در مسیر به بلند کردن جام. دو شکست آمد و قبل از آن در مقابل باشگاه ورزشی (2-3 ثانیه 1-2) در 2011/12 و داخلی در مصاف با لیورپول (0-2 a 1-1 ثانیه) در 2015/16.

• شیاطین سرخ در آخرین خود شکست نخورده 13 UEFA Europa League خانه بازی ها (W11 D2), ثبت نام چهار پیروزی از چهار در اولدترافورد در این فصل و به ثمر رساندن 13 گل در حالی که اذعان هیچ. آخرین سه اروپایی, صفحه اصلی بازی باید 3-0 به پایان رسید, 4-0 و 5-0.

• ایران موفق شده اند در تمام 17 یوفا روابط که در آن آنها برنده پا برای اولین بار به دور اخیرا در 2016/17 لیگ اروپا, نیمه نهایی در برابر Celta Vigo (1-0 a 1-1 ثانیه). آنها هرگز قبلا برنده دور اول پا 5-0.

LASK
• نایب به سالزبورگ در اتریش بوندسلیگا در فصل گذشته LASK همچنین در یک هشتم رقابت برای اولین بار از سال 2000 اما حذف شد در دور اهداف Beşiktaş در لیگ سوم دور مقدماتی.

• LASK شروع این فصل اروپا سفر در لیگ قهرمانان اروپا سوم دور مقدماتی که در آنها ضرب و شتم بازل (2-1 a 3-1 ثانیه) قبل از از دست دادن به باشگاه بروژ (0-1 ثانیه 1-2 یک). که به معنای اولین حضور در لیگ اروپا مرحله گروهی که در آن آنها رونق برنده هر سه خانه بازی ها, ثبت نام 13 امتیاز و با شکوه یک گروه شامل سه اروپایی مدافعان در Sporting CP PSV آیندهوون و Rosenborg.

• این LASK برای اولین بار طعم بهار فوتبال اروپا. قبلی بهترین فصل در قاره رقابت بودند 1984/85 و 1985/86 زمانی که آنها به دور دوم جام یوفا.

• از لینز باشگاه موفق به کسب سه از دست داده و سه نفر از آنها گذشته هشت دور اروپا بازی و شکست در آخرین سه (W1 D2).

• وجود داشته است چهار نمونه های قبلی از LASK از دست دادن پا برای اولین بار از یک UEFA کراوات در خانه و در هر مناسبت از آنها حذف شده اند نیز پس از از دست دادن بازی برگشت اخیرا در این فصل لیگ قهرمانان اروپا بازی کردن در برابر Club Brugge.

لینک ها و چیزهای بی اهمیت
• منچستر یونایتد در ژانویه امضای برونو فرناندز گل پیروزی برای ورزشی در خانه خود 2-1 پیروزی برابر LASK در هفته 2. پرتغالی بین المللی مشترک پیشرو گلزن در این فصل لیگ اروپا گروه در مرحله نهایی با شش گل از جمله یکی برای ایران یک پنالتی که باز کرد به ثمر رساند و در پیروزی 5-0 برابر Club Brugge.

• LASK فرانسه مربی Valérien Ismaël در انگلستان از ژانویه تا اکتبر سال 1998 با کریستال پالاس داشتن پیوست لندن باشگاه از استراسبورگ برای ثبت هزینه.

• سرجیو رومرو (منچستر یونایتد) و جیمز هلند (LASK) شد و در AZ با هم در 2009/10 هر چند آخر بازی هیچ رقابتی و مسابقات برای این باشگاه است.

• LASK شد یکی از شش باشگاه به خود را در لیگ اروپا مرحله گروهی اولین در 2019/20 و یکی از تنها دو همراه با ولورهمپتون واندررز را ساخته اند آن را از طریق به دور 16.

• منچستر یونایتد در یکی از دو سابق UEFA Europa League برندگان در این فصل دور 16, همراه با سه بار قهرمان سویا.

ضربات پنالتی-outs
• منچستر یونایتد رکورد در سه لیگ ضربات پنالتی-outs است W1 L2:
4-5 v Videoton, 1984/85 جام یوفا چهارم نهایی
3-4 v اژدر Moskva 1992/93 جام یوفا دور اول
6-5 v چلسی 2007/08 در فینال لیگ قهرمانان اروپا

• LASK در عین حال از ویژگی های در یک لیگ ضربات پنالتی.

مربیان
• سابق اولدترافورد مورد علاقه که وضعیت افسانه ای در باشگاه تایید شد با اضافه بار برنده جایزه در سال 1999 در فینال لیگ قهرمانان اروپا برابر بایرن مونیخ Ole Gunnar Solskjær بازگشت به منچستر یونایتد به عنوان مدیر موقت در ماه دسامبر سال 2018 جایگزین خوزه مورینیو قبل از تامین این موقعیت را به صورت دائمی زیر مارس. سابق نروژ مهاجم بین المللی خود را مشهور درنده گلزن او برنده شش لیگ برتر عنوان به عنوان یک متحد بازیکن و تاسیس شهرت او به عنوان یک مربی در میهن خود با ملد.

• سابق مرکزی مدافع که با شروع خانه-باشگاه شهر استراسبورگ Ismaël صرف بخش دوم کار خود را در آلمان, برنده داخلی دو با هم وردا برمن و بایرن. نهایی خود را, باشگاه هانوفر به فرانسوی اولین فرصت مربیگری در شارژ از ذخایر و او را اشغال کردند یک نقش مشابه در ولفسبورگ بود که مربوط توسط یک طلسم مختصر به عنوان سر مربی در نورنبرگ. یکی پس از دیگری روی لئامت دادن کوتاه بود به عنوان مرد اصلی در ولفسبورگ از اکتبر 2016 فوریه 2017 او مطرح در اتریش به عنوان رئیس جدید از LASK در مارس 2019.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب