PS5 عناوین

و بعدی Gran Turismo ؟ یک شانس وجود دارد خواهید بود به طور کامل جدید GT برای PS5 راه اندازی. PD گرفت که چگ

توسط EXAMPLENEWS در 15 اردیبهشت 1399

و بعدی Gran Turismo ؟

یک شانس وجود دارد خواهید بود به طور کامل جدید GT برای PS5 راه اندازی. PD گرفت که چگونه بسیاری از سال در نهایت به انتشار GTS که کاملا سیراب جایگزین در مقایسه با سنتی GT بازی. من را دریافت نمی اشتباه است که یک حفاری من شخصا علاقه از دست رفته در سبک های قدیمی تر بازی پس از GT2 به عنوان در بر داشت پیشرفت کسل کننده و خسته کننده...کسی که می خواهید را به مسابقه در برخی از sh*te املاک و خودرو می رود که حدود 70 mph.... در آن مورد اتومبیل های اضافی به خاطر داشتن مقدار زیادی از اتومبیل به جای اتومبیل های بیشتر برای تقویت این مسابقه دسته ها و یا سطح هیجان. وجود دارد بیش از حد فیلر به اب راه رفتن را از طریق برای رسیدن به چیزهای خوب.

GTS از سوی دیگر من تا به حال هیچ علاقه ای به آنچه قبل از راه اندازی به دلیل آن بود که GT بازی و به دلایل ذکر شده در بالا. من سپس آن را شنیده بود متفاوت و عمدتا MP تمرکز بنابراین سعی بتا برای دیدن چگونه آن را انجام شده و کاملا آن را دوست داشتم. به طور کامل قلاب و آن را به بهترین آنلاین مسابقه پس از PGR2. من هرگز به طور معمول بازی روروک مخصوص بچه ها آنلاین هستند زیرا یک ظرف غذا و یک شوخی با بیش از حد بسیاری از احمقها فقط رمنج از آنجا که آنها می توانند. مجازات و سیستم های gradings PD اجرا شده در این اگر چه کامل نیست به خوبی کار می کرد و شما به طور کلی پاک مسابقه. آن است که شادی را به بازی. بعد از بتا من قبل از دستور Gold نسخه و یا هر آنچه در آن نامیده می شد و بعد از آن حتی سرمایه گذاری در یک drivehub دستگاه, بنابراین من می تواند با استفاده از ایکس باکس من چرخ بر روی PS4 به طور عمده برای GTS.

برای PS5, راه اندازی, من فکر می کنم آنها ممکن است برخی از مرتب کردن بر اساس به روز رسانی نسخه GTS اما نه یک بازی جدید است. گفت: با سازگاری در حال تایید و سپس GTS به عنوان آن در حال حاضر خواهد شد کار بر روی PS5 و شما می خواهم و امیدوارم که به طور پیش فرض دستگاه را بهبود برخی از جنبه های همان ایکس باکس X با میلاد بازی. یک منطقه واقعا فاقد GTS است underwhelming VR حالت. که در آن سخت افزار جدید را قدرت می تواند واقعا به آن خود را و ارائه مناسب VR گیم پلی با شبکه tidier وضوح و بافت و غیره. TBH که یکی از بزرگ می کشد برای من به PS5 (به عنوان به خوبی به عنوان جدید ایکس باکس) این واقعیت فعلی من VR هدست می تواند واقعا به آن خود را بهتر با خر خر کردن در پشت آن. من نمی نیاز به یک VR2 من می خواهم فقط خوشحال بود با تصاویری واضح و بهتر محتوای آن امکان پذیر خواهد بود. بنابراین شاید جدید GTS نسخه نهایی با برخی از گرافیک بهبود و بهتر VR فقط برای PS5...که ممکن است اتفاق می افتد.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب