سامسونگ Q85r یا Q90r

صدای خروجی بسیار بی ربط هنگامی که شما در نظر شما مقایسه فقیر ساخته شده در صدا با ضعیف ساخته شده در صدا. محدودیت اندازه از سخنرانان و کمبود فضا در تلویزیون مسکن به معنی تمام پانل های مسطح با صدا ضعیف مگر آنها حق بیمه مدل با تعیین راه حل های صدا مانند یک soundbar یا آکوستیک سطح.

OP شما آگاه است که یک QLED نام سامسونگ را برای پایان دادن تلویزیون های LCD? آنها هنوز تلویزیون های LCD بنابراین هنوز هم حفظ همان نقاط قوت و ضعف آنها همیشه. آنها نه یک تکنولوژی جدید مانند OLED است که هم به طراحی و توسعه توسط سامسونگ در سال 2021.

که کنار Q85R بسیار بهتر از این Q90R اما شما ممکن است بخواهید برای رفتن با Q90R برای آینده تصحیح با بازی با توجه به 120hz VRR پشتیبانی می کند. این سخت است برای گفتن که آیا این کار خواهد کرد تا زمانی که HDMI 2.1 دستگاه ها را هر چند. این Q90R همچنین بهتر است نور پس بهتر HDR اما در £300 بیشتر من نمی توانم بگویم آن را به ارزش آن را واقعا در آن به تنهایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>