دبیر بن کارسون را مقرون به صرفه مسکن تور اتوبوس می رسد در سن دیگو

HUD شماره 20-024HUD امور عمومی(202) 708-0685 برای انتشارجمعهفوریه 12 سال 2020 دبیر بن کارسون را مقرون به

توسط EXAMPLENEWS در 23 فروردین 1399
HUD شماره 20-024
HUD امور عمومی
(202) 708-0685
برای انتشار
جمعه
فوریه 12 سال 2020

دبیر بن کارسون را مقرون به صرفه مسکن تور اتوبوس می رسد در سن دیگو
بازدید بخشی از سراسر کشور "رانندگی مسکن مقرون به صرفه در سراسر آمریکا تور اتوبوس"
 

سن دیگو, ایالات متحده وزارت مسکن و توسعه شهری وزیر بن کارسون امروز بازدید, سن دیگو کالیفرنیا, به عنوان بخشی از خود را "رانندگی مسکن مقرون به صرفه در سراسر امریکا" اتوبوس تور. وزیر کارسون ملاقات با شهردار سن دیگو کوین Faulconer به بحث در مورد موانع قانونی برای مسکن مقرون به صرفه و نوآورانه راه این شهرستان در حال تلاش برای افزایش این منطقه عرضه مسکن.

[San Diego Mayor Kevin Faulconer and Secretary Ben Carson outside of Stella Apartment Complex]
سن دیگو شهردار کوین Faulconer و دبیر بن کارسون در خارج از استلا مجتمع آپارتمانی.

شهردار Faulconer و دبیر کارسون دو بازدید از مجتمع های مسکن مقرون به صرفه در شهر Bluewater آپارتمان و استلا. هر دو خواص مدیریت تأیید مسکن محلی توسعه مسکن مقرون به صرفه و ارائه در مجموع 160 آپارتمان برای که قبلا بی خانمان ساکنان کم درآمد افراد و خانواده ها و کسانی که با نیازهای ویژه. پروژه های مانند استلا و Bluewater مجتمع در سن دیگو Grantville جامعه شده اند قادر به سریع ردیابی با توجه به شهر های فشار برای به روز رسانی برنامه های انجمن و ساده کردن پروژه بررسی برای مسکن مقرون به صرفه. زیر تور شهردار و وزیر میزبانی شرکت در یک میزگرد بحث و گفتگو با رهبران جامعه در مورد کاهش موانع قانونی برای مسکن مقرون به صرفه در منطقه است.

شهردار Faulconer و دبیر کارسون برگزار شد "پاره reg" مراسم که در طی آن آنها 'خرد' مقررات بازدارنده توسعه مسکن مقرون به صرفه.

"سن دیگو نمونه ای از پیشرفت است که می تواند ساخته شده با ارتباطات و تحقق اهداف مشترک در تمام سطوح دولت" گفت: وزیر کارسون. "همانطور که ما در ادامه به پاره بیش از حد موانع قانونی مانند ما امروز در اینجا در سان دیگو ما را ببینید افزایش مسکن مقرون به صرفه گزینه های در دسترس برای ساکنان در سراسر کشور است."

"شهر سن دیگو در ادامه به اجرای بیشتر رو به جلو فکر کردن مسکن اصلاحات در کالیفرنیا به عنوان ما انجام بخشی از ما به آدرس ایالت, بحران مسکن," شهردار Faulconer گفت. "پروژه های مانند استلا در حال اوج اين تلاش ها به کاهش هزینه ها و سرعت بخشیدن به ساخت و ساز مسکن مقرون به صرفه تر. ما هیجان زده برای به اشتراک گذاشتن پیشرفت ما با کارسون و چگونه ما قصد داریم به تلاش های ما به سطح بعدی در این سال است."

این "رانندگی مسکن مقرون به صرفه در سراسر آمریکا تور اتوبوس" یک بخشی از کار, منشی, کارسون, تعهد به عنوان رئیس مجلس شورای اسلامی در از بین بردن موانع قانونی برای مسکن مقرون به صرفه تاسیس شده در ماه ژوئن 2019. شورای هشت فدرال عضو سازمان هستند که در تعامل با دولت ها در تمام سطوح دولت های محلی و قبیله ای و بخش خصوصی و غیر انتفاعی ذینفعان در راه برای افزایش کشور ما عرضه مسکن خیلی بیشتر آمریکایی ها دسترسی به مسکن مقرون به صرفه.

وزیر کارسون اتوبوس تور اجرا خواهد شد از طریق ژوئن 2020. برای کسب اطلاعات بیشتر در این شورا کار و مکان های تور مراجعه کنید www.hud.gov/drivingaffordablehousing یا دنبال همراه از طریق رسانه های اجتماعی با استفاده از #DrivingAffordableHousing.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب