دبیر بن کارسون اتوبوس تور می رسد در کنار رودخانه برای ایمان و مشارکت عمومی خصوصی بحث

HUD شماره 20-025HUD امور عمومی(202) 708-0685 برای انتشارجمعهفوریه 12 سال 2020 دبیر بن کارسون اتوبوس تور م

توسط EXAMPLENEWS در 23 فروردین 1399
HUD شماره 20-025
HUD امور عمومی
(202) 708-0685
برای انتشار
جمعه
فوریه 12 سال 2020

دبیر بن کارسون اتوبوس تور می رسد در کنار رودخانه برای ایمان و مشارکت عمومی خصوصی بحث
Grove Church بازدید بخشی از سراسر کشور "رانندگی مسکن مقرون به صرفه در سراسر آمریکا تور اتوبوس"


ریورساید - متحده وزارت مسکن و توسعه شهری وزیر بن کارسون امروز بازدید ریورساید کالیفرنیا به عنوان بخشی از خود را "رانندگی مسکن مقرون به صرفه در سراسر آمریکا تور اتوبوس." وزیر کارسون شرکت در یک میزگرد بحث و گفتگو در مورد مسکن مقرون به صرفه و تور گرو ایجاد کرد که متشکل از چهار 600 متر مربع کلبه در کلیسا ملک است که بازسازی شده است کسب و کار از طریق کمک های مالی و تلاش های داوطلبانه است. واحد کار خانه خانواده بودند که در معرض خطر بی خانمانی است.

[Secretary Ben Carson visiting Grove Church with ]
دبیر بن کارسون بازدید Grove Church

"قدرت ایمان مبتنی بر جامعه دیده می شود در اینجا از طریق ایالات تلاش برای مراقبت از آسیب پذیر ما به همسایگان و ارائه یک محل امن به خانه تماس بگیرید در بیشه روستای" وزیر کارسون گفت. "به عنوان کالیفرنیا تجربیات یک بی خانمان بحران و افزایش قیمت مسکن, کلیساها در خطوط مقدم به عنوان مکان پناه برای کسانی که به آن نیاز دارید. با تشکر از شما برای این خانواده ها برای من اجازه می دهد به خانه های خود و به ریورساید جامعه برای دلسوزی شما نشان داده اند برای همه مردم خدا را."

"خدا ما را به نام عشق تمام مردم و نه تنها به عشق اما برای مراقبت از آسیب پذیرترین گفت:" تام نیزه کشیش بازنشسته از Grove Church. "بیشه متعهد به آوردن خدا شکوه در تمام که ما انجام می دهیم و زمانی که کلیساها و جوامع دینی گام به گام و انجام هر کاری که آنها می توانند برای از بین بردن بی خانمانی و مراقبت از تمام کسانی که اعتقاد ما بر این است که به ارمغان می آورد به خدا شکوه. ما انجام خواهد داد هر چه ما می توانید به کار با تمام کسانی که در کنار رودخانه که می خواهید را به ایستادگی در کنار هم و انجام آنچه در این شهر بزرگ همواره انجام شده و این کار با هم " و ادامه ساخت ریورساید یک محل که در آن هر کس احساس خوش آمدید امن و امید به آینده."

"وزیر کارسون و HUD پیشرو تلاش برای پیدا کردن راه حل های نوآورانه به مسکن و بی خانمان بحران و این امر آنها را به کنار رودخانه" گفت: شهر ریورساید شهردار فرسوده بیلی. "ما در حال افتخار برای به اشتراک گذاشتن موفقیت ها و درس های آموخته شده از ما گام اول در مسکن سفر با ایمان مبتنی بر جامعه. بیشه ایجاد کرد اتفاق افتاده است به رغم موانع قانونی که در حال مهار مسکن و توسعه و این موفقیت نمی تواند تکرار شود مگر اینکه این موانع شکسته شده."

در میزگرد بحث و گفتگو با ایمان و رهبران جامعه, منشی, Carson اعلام کرد یک پیشنهاد جدید قانون صادر شده توسط این اداره است که از بین بردن غم انگیز نیاز است که ناعادلانه تحمیل شده منحصر به فرد تنظیم مقررات بار تنها در سازمان های مذهبی. هود قانون پیشنهاد شده است که بخشی از دولت را تلاش برای اطمینان حاصل شود که ملت ما سازمان های مذهبی درمان می شود به همان اندازه توسط دولت فدرال.

این "رانندگی مسکن مقرون به صرفه در سراسر آمریکا تور اتوبوس" یک بخشی از کار, منشی, کارسون, تعهد به عنوان رئیس مجلس شورای اسلامی در از بین بردن موانع قانونی برای مسکن مقرون به صرفه تاسیس شده در ماه ژوئن 2019. شورای هشت فدرال عضو سازمان هستند که در تعامل با دولت ها در تمام سطوح دولت های محلی و قبیله ای و بخش خصوصی و غیر انتفاعی ذینفعان در راه برای افزایش کشور ما عرضه مسکن خیلی بیشتر آمریکایی ها دسترسی به مسکن مقرون به صرفه.

وزیر کارسون را "رانندگی مسکن مقرون به صرفه در سراسر آمریکا تور اتوبوس" را اجرا خواهد کرد از طریق ژوئن 2020. برای کسب اطلاعات بیشتر در شورای کار و مکان های تور مراجعه کنید https://www.hud.gov/DrivingAffordableHousing یا دنبال همراه از طریق رسانه های اجتماعی با استفاده از #DrivingAffordableHousing.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب