شاختار دونتسک v ولفسبورگ حقایق

اوکراین قهرمانان اروپا شاختار دونتسک را به لبه در این UEFA Europa League round of 16 کراوات پس از برنده شدن در

توسط EXAMPLENEWS در 24 فروردین 1399

اوکراین قهرمانان اروپا شاختار دونتسک را به لبه در این UEFA Europa League round of 16 کراوات پس از برنده شدن در پا برای اولین بار 2-1 در آلمان اما ولفسبورگ که مناقصه برای رسیدن به یک چهارم اروپا یک چهارم نهایی در چهار قاره مبارزات خواهد بود به دنبال عالی خود را دور این رکورد در رقابت های الهام بخش است.

• شاختار وارد این فصل لیگ قهرمانان اروپا در مرحله گروهی, اما امید خود را از طولانی تر شدن مبارزات انتخاباتی به بهار نقش برآب شد با بسته شدن 0-3 شکست خانه آتالانتا که در نتیجه pipped آنها را به نفرات دوم تا نقطه پشت منچستر سیتی. بنفیکا که تا به حال نیز منتقل سراسر از لیگ قهرمانان اروپا شد و سپس غلبه بر در این دور از 32 به عنوان شاختار برنده 2-1 در خارکف و جلب 3-3 در لیسبون.

• ولفسبورگ در آمد از طریق مرحله گروهی به عنوان نفرات دوم تا شکست نخورده گنت در 11 امتیاز قبل از اینکه به راحتی دفع سوئدی طرف مالمو در این دور از 32 اضافه کردن یک 3-0 دور موفقیت برای یک خانه 2-1 برنده شوید.

جلسات قبلی
• شاختار را باز کرد و بسته به ثمر رساند در پا برای اولین بار Júnior Moraes عنوان در بعد از 16 دقیقه و 19 ساله Marcos Antônio انجام نیز با اولین اروپایی هدف پس از 73 بازی را به نفع خود پس جان بروکس' 48 دقیقه اکولایزر – همچنین یک هدر و همچنین ولفسبورگ مدافع گل اول در یک رقابت.

• شاختار در حال حاضر با آن مواجه باشگاه های آلمان در 23 موارد (W8 D8 L7), با ارزش ترین پیروزی آمده در خنثی زمین زمانی که آنها شکست Werder Bremen 2-1 پس از وقت اضافی در استانبول را به نفع خود گذشته تا کنون جام یوفا در 2008/09.

• همه شاختار گذشته هفت بازی برابر آلمان کنندگان با تساوی به پایان رسید که قبل از اجرا توسط دو برنده هر دو زمانی که آنها به نمایندگی از اتحاد جماهیر شوروی و انفرادی شکست 0-2 برابر بوروسیا دورتموند در سومین دور مقدماتی 2001/02 لیگ قهرمانان اروپا. رکورد خود را در دو پا یوفا روابط برابر آلمان مخالفت W3 L5 های اخیر در برابر اینتراخت فرانکفورت در نتیجه حذف از فصل گذشته لیگ اروپا در دور 32 (2-2 ثانیه 1-4 یک).

• ولفسبورگ ملاقات اپوزیسیون اوکراین در یک هشتم رقابت برای اولین بار در اوایل این فصل ضرب و شتم یک هشتم لیگ اروپا در مرحله گروهی, نوجوانی, Olexandriya صفحه اصلی (3-1) و (1-0).

فرم راهنمای
شاختار
• شاختار برنده لیگ اوکراین در فصل گذشته و مدعی عنوان برای 12th زمان و همچنین تکمیل داخلی دو برای سومین فصل متوالی است که به آنها یک سوم پی در پی ظاهر در لیگ قهرمانان اروپا مرحله گروهی – و 14 در همه.

• این Pitmen برداشت فقط یک پیروزی در مرحله گروهی این فصل 2-1 در آتالانتا با اضافه بار برنده در هفته 2. سپس آنها را به خود جلب کرد سه بازی پی در پی دو برابر Dinamo Zagreb (2-2 ثانیه 3-3) و سوم 1-1 دور به منچستر سیتی طرف که تا به حال مورد ضرب و شتم آنها را 3-0 در خارکف در Matchday 1. آنها به پایان رسید و این بخش با آن قاطع با شکست آتالانتا به کتاب چهارم لیگ حذفی فاز اسکله در پنج فصل.

• حذف بنفیکا قرار داده شاختار به UEFA Europa League round of 16 برای بار دوم. آنها پیروز شدند در تنها دیدار قبلی از غلبه بر پاری سن ژرمن 4-1 در مجموع در 2015/16 (3-1 ثانیه 1-0 یک) با تایسون باز به ثمر رساند در پا برای اولین بار در Lviv.

• با پیروزی 2-1 در برابر بنفیکا به دونتسک باشگاه به پایان رسید هفت بازی winless اجرا در خانه, اروپایی, وسایل (D4 L3) هر چند آنها برنده چهار در یک ردیف قبل از آن دنباله – همه در 2017/18 لیگ قهرمانان اروپا.

• شاختار را به دست آورد نه از ده یوفا رقابت روابط در آنها پیروز دور از خانه در پا برای اولین بار اگر چه آنها را از دست داده اخیر در برابر Celta Vigo در 2016/17 UEFA Europa League round of 32 (1-0 یک 0-2 ثانیه). کسانی که نه برنده شامل دو بعد از 2-1 دور موفقیت در اولین بازی هر دو در یک هشتم لیگ اروپا – در برابر براگا در 2015/16 چهارم نهایی (4-0 ثانیه) و استانبول Başakşehir در 2016/17 بازی آف (2-0 ثانیه) نیز خود دو اخیر مجموع پیروزی های پس از دور اول پرسپولیس.

ولفسبورگ
• یک ششم قرار داده شده در پایان فصل گذشته بوندسلیگا به ولفسبورگ ورود مستقیم به لیگ اروپا مرحله گروهی و یک بار ماجرا از آنجایی که آنها به یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در 2015/16.

• ولفسبورگ ساخته شده است که سه UEFA Europa League group stage مدارک از سه به عنوان آنها به پایان رسید و نفرات دوم به گنت در این فصل شش امتیاز خود را در آینده در برابر Olexandriya و چهار برابر سنت اتین (1-1 یک 1-0 ثانیه).

• پیروزی مالمو قرار داده و این باشگاه آلمانی به UEFA Europa League round of 16 برای سومین بار قبلی خود را دو روابط در این مرحله با داشتن هر دو به پایان رسید در پیروزی – مقابل روبین در 2009/10 (1-1 یک 2-1 ثانیه) و Internazionale در فصل 2014/15 (3-1 ثانیه یک 2-1).

• یک چهارم نهایی بنابراین در هر یک از سه اروپایی مبارزات ولفسبورگ در حال شکست نخورده در گذشته نه UEFA Europa League دور وسایل (W5 D4) که برگ های آنها را فقط دو پشت, رقابت, رکورد, برگزار می شود به طور مشترک توسط ایتالیایی دو فیورنتینا و لاتزیو. خود را به طور کلی دور رکورد در رقابت W5 D6 L2 با شکست از هر جای دیگر در انگلستان است.

• ولفسبورگ را از دست داده اند خانه اول پای یک UEFA کراوات در سه نوبت قبلی و موفق به پیشرفت در هر زمان و اخیرا در برابر ناپولی در فصل 2014/15 لیگ اروپا یک چهارم نهایی (1-4 ثانیه 2-2 یک).

لینک ها و چیزهای بی اهمیت
• شاختار را Yevhen Konoplyanka در آلمان برای شالکه از 2016-19. او فقط یک بار به عنوان یک جایگزین اواخر برابر ولفسبورگ در 1-1 صفحه اصلی قرعه کشی در ماه اکتبر سال 2017 باقی مانده بر روی نیمکت برای سه نفر دیگر از بازی بین دو تیم.

• ولفسبورگ سوئیس بین المللی Admir Mehmedi در اوکراین برای دینامو کیف از 2012-13 از دست دادن دو بازی برابر شاختار و ظاهر شدن به عنوان یک جایگزین در هر دو.

• شاختار یکی از چهار مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا مرحله شرکت کنندگان رسیده اند UEFA Europa League round of 16 همراه با بایر لورکوزن Internazionale و Olympiacos.

• اگرچه هیچ پرتغالی باشگاه در دور 16, چهار از آنها کاهش یافته است در این دور از 32, شاختار رئیس لوئیس کاسترو یکی از چهار پرتغالی سر مربیان هنوز درگیر در این رقابت در کنار نونو اسپیریتو سانتو (گرگ), پدرو مارتینز (Olympiacos) و پائولو فونسکا (رم).

ضربات پنالتی-outs
• شاختار رکورد در دو لیگ ضربات پنالتی-outs است W0 L2:
1-4 v Club Brugge, 2002/03 لیگ قهرمانان اروپا سوم دور مقدماتی
2-4 v جوان پسر 2016/17 لیگ قهرمانان اروپا سوم دور مقدماتی

• ولفسبورگ در عین حال از ویژگی های در یک لیگ ضربات پنالتی.

مربیان
• منصوب شاختار دونتسک سر مربی در ژوئن 2019, لوئیس کاسترو جایگزین هموطن خود پائولو فونسکا – یک حرکت او نیز قبلا ساخته شده در سال 2014 زمانی که او پا در موقت به عنوان جایگزینی برای زمان رئیس رم در پورتو. یک راست به عقب او را صرف بیشتر از 17 سال بازی حرفه ای در لیگ های پایین تر و او نیز نسبتا با احتیاط شروع در مربیگری قبل از پیوستن به بالا پرواز پنفیل در سال 2004. او در پورتو مربیگری کارکنان برای یک دهه (2006-16) قبل از گذراندن یک فصل هر کدام به عنوان سر مربی Rio Ave, Chaves و ویتوریا SC.

• اتریش مربی الیور Glasner امضا یک قرارداد سه ساله در بهار سال 2019 به موفقیت Bruno Labbadia در وولفسبورگ. او وارد در آلمان با رشد شهرت داشتن چراغ LASK لینز به نایب نقطه در بوندسلیگا اتریش فقط دو فصل پس از فرمان این باشگاه به ارتقاء از ردیف دوم. سابق مرکز-پشت Glasner صرف تقریبا تمام زندگی خود را با Ried, کسی که با او برنده اتریش در جام حذفی دو بار 13 سال از هم جدا در سال 1998 و 2011. او همچنین صرف یک فصل به این باشگاه مربی قبل از پیوستن به LASK در سال 2015.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب