باید آن را بام? چه باید باشد ؟

خوب من نگاه های مختلف داستان بر این از جمله مصاحبه های داده شده (در دوربین) توسط بیانکا و ریکاردو. قبل از این

توسط EXAMPLENEWS در 21 تیر 1399
خوب من نگاه های مختلف داستان بر این از جمله مصاحبه های داده شده (در دوربین) توسط بیانکا و ریکاردو. قبل از اینکه ما نگاه به اتهام 'دهها' یک اصطلاح است که من فکر می کنم در حال حاضر اطراف پرتاب شده و به اشتباه به عنوان 'نژادپرستانه' در U. K, اجازه دهید نگاهی به این حقایق به عنوان ارائه شده توسط رسانه ها:
  • پلیس دیدم یک وسیله نقلیه است که آنها به عنوان غیر قانونی سیاه ویندوز
  • پلیس نشان داد برای این خودرو برای متوقف کردن
  • خودرو سوار کردن در سرعت
  • در این ویدئو پلیس خواسته ریکاردو به گام از وسیله نقلیه. او بارها و بارها پرسید: "برای چه؟' او همچنین با اشاره به یک افسر به عنوان "bruv'
  • پلیس خواسته بیانکا به گام از خودرو و او (توسط خود پذیرش در تصویری) حاضر به انجام این کار به دلیل 'مادر غریزه لگد'
در هیچ نقطه ای بودند که مردم در ماشین و درمان disrespectfully زمانی که مشاهده بدن از دوربین تلفن و ضبط شده است. پلیس آرام و مودب در تمام زمانها.

من صادقانه دیدن هیچ چیز به پایه اتهامات نژادپرستی و یا دهها اینجا. هیچ چیز در تمام.

شما می توانید به سادگی متهم سفید افسران نژادپرستی اگر آنها توقف یک فرد سیاه و سفید در طول دوره وظیفه خود را. آن دیوانه به نظر می رسد که ما می توانیم زندگی می کنند در یک جهان که در آن افسران پلیس در حال رفتن در مورد کار خود را در شیوه ای حرفه ای و متهم از چیزی که وحشتناک به عنوان نژادپرست است. به نظر من که وجود دارد بسیاری از مردم از همه رنگ است که محتوا به گریه کردن در مورد چگونه آنها دارای برچسب هستند و در عین حال در همان زمان آنها انجام دقیق همان چیزی که به دیگران است.

به عنوان کمیسر پلیس عذرخواهی برای این کار ؟ کاملا مسخره است.

آیا می دانید چه اتفاقی می افتاد اگر آن را به حال شده است در این ویدیو ؟ من می خواهم که از ماشین اولین بار من دستور داده شده توسط پلیس. من می خواهم که دریافت جریمه برای ویندوز من و برای من عدم توقف. من آموخته اند که من درس کردم و با زندگی من.

من فکر می کنم فقط به دلیل وجود رسانه های طوفان در اطراف این حادثه که هر گونه اتهام (اگر مرتکب جرمی شده اند) هنوز هم نیاز به پاسخ داده شود. شما نمی توانید فقط فریاد " نگاه نژادپرستان!' و دور با جرایم است. یا شما می توانید ؟

برای همه از سر و صدا در سال های اخیر در مورد مردم چگونه درمان می شوند توسط پلیس, من هنوز برای دیدن یک ویدیو از هر کسی (از هر رنگ) گرفتن درمان ضعیف توسط پلیس در حالی که به سادگی بی سر و صدا مطابق با آنچه آنها منطقی خواسته را انجام دهد.
هر بار که کسی می شود tasered مورد ضرب و شتم و یا دستبند تقریبا در تصویری همیشه وجود دارد مقدار زیادی از احترام و پرخاشگری در رفتن ،tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب