Souncard(ع) گلایه های پس از حرکت از ایکس باکس به PC gaming

دوست من تا به حال AR40 را با Mixamp Pro استفاده می شود که او خود را در Xbox One X از طریق چشمی او به فروش می ر

توسط EXAMPLENEWS در 2 تیر 1399
دوست من تا به حال AR40 را با Mixamp Pro استفاده می شود که او خود را در Xbox One X از طریق چشمی او به فروش می رسد که برای رفتن به بازی های PC و £1200 اینتل/GTX PC نمی آمد با یک 'اختصاص داده شده کارت صدا!

- او یک Soundblaster Z (SBZ) اما نمی تواند آن را حتی زیر یک ویدئو در یوتیوب برای مدل دقیق + MixAMp Pro بر روی کامپیوتر.

او به پایان رسید تا فروش AR40+MixAmpPro و دیروز او مسائل فقط گرفتن عادی Sennheiser headset (بدون میکروفن) به کار معلوم شد او تا به حال آن را در اشتباه بندر چیز SBZ 8 ساله است و او در حال حاضر متقاعد شده او می خواهد جدیدتر AE7 با Mixamp.

- او یک technophobe با هیچ کمی به تکنولوژی و تجربه im نیاز به انتقال پیام...بنابراین می تواند دشوار و وقت گیر و خسته کننده و همچنین به این دلیل که ما نمی تونم بازی Fortnite و چت - من با استفاده از ایکس باکس و فولاد سری 9x همه بلوتوث (که خود PC پشتیبانی می کند) اما او می خواهد به سیمی به طور مستقیم به کارت صدا چرا که او معتقد است که می خواهد به او بهترین کیفیت صدا و شانس کمتر از تداخل و یا ناگهانی باتری از دست دادن قدرت (و باید به عجله و پلاگین)

هر کسی می تواند در اینجا توصیه?

او در حال حاضر SBZ و فقط عادی هدست میکروفون - اما در حال رفتن به فروش SBZ به AE7 - اما حتی پس از آن او نیاز به می دانم که چگونه به آن را راه اندازی به کار آن خواهد بود که همان تصور می کنم.

من جدید به بازی و همچنین جدید به soundcards خود را به عنوان من هرگز نیاز به نصب یکی می دانم که چگونه به و می تواند...اما وقتی که می آید به بازی و به ویژه هدست نصب setups برای رفتن با این AE-7 برای کسی که در انتهای دیگر از رسول دشوار و وقت گیر است.

من ارسال شده در 4 انجمن در حال حاضر و همه به همان ویدیو یوتیوب و...چگونه به راه اندازی AR40s با MixAmp Pro در یوتیوب - در حال حاضر او دیگر آنها است. تنها SBZ...بنابراین در حال حاضر او در یک مربع!

او می خواهد مشاوره در مورد بهترین دسته کوچک موسیقی جاز و نحوه استفاده از آن و یا تنظیم آن را ..در خاص چت, میکسر پس چگونه با صدای بلند, چت, بیش, بازی های صوتی, هدست, برای مثال, آن را ساخته شده است در به عنوان یک نوار لغزنده در یک طرف و حجم کلی در دیگر... چیزی مثل سیمی که به این AE-7 کامل خواهد بود. در غیر این صورت او gunna باید برای رفتن به ویندوز/soundcards تنظیمات اواسط بازی و تنظیم نوار لغزنده یا حجم میکروفن و غیره...

هر و همه کمک بسیار قدردانی و ما با تشکر از شما در پیشبرد.

به سلامتیtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب