سلام به همه
شده است در اینجا در سال…پس از انجام من جای گذشته است. ما در حال حاضر در وسط ساختمان جدید خانه, بنابراین من شروع به فکر می کنم در مورد چگونه به کیت آن را. ما اندیشه خانواده, بنابراین من فکر ساخت بیشتر از آن گوگل/آشیانه بر اساس.
ما در حال قرار دادن شبکه های سیمی به هر اتاق (حداقل دو پورت) به علاوه بی سیم APs در اطراف محل. من دیوانه در مورد بی سیم – نه سخت-سیم هر کجا که ممکن است.

قدردانی هر کسی views/افکار لطفا…

امنیت – ما رو سیمی زنگ در. تا کنون ما فقط انجام, اولین, رفع, من خواسته ایم برای یک زنگ هشدار است که مذاکرات به تلفن من اما نشده تجویزی است. وجود دارد هر چیزی که به خصوص به خوبی کار می کند با Andoird و لانه ؟
من هم به فکر اضافه کردن برخی از دوربین های مدار بسته – احتمالا لانه آنهایی که به علاوه لانه Pro Doorbells و سپس داشتن یک لانه Hub حداکثر در سالن آشپزخانه و اتاق خواب استاد.

ما رو گرمایش زمین در, بنابراین من مطمئن هستم که اگر یک لانه ترموستات مربوط است. من فکر می کنم ما فقط باید آنهایی که با سیستم.

AV – موسیقی
من trialing هر دو گوگل مینی کامپیوترها و Sonos 1 در حالی که برای. ما در حال تلاش برای رسیدن به موارد زیر است:
– جریان موسیقی در بسیاری از اتاق (اتاق خواب آشپزخانه/غذاخوری, سالن) در یک کیفیت مناسب و معقول. من کاملا در مورد این ایده از جفت شدن دو سونو 1s در یک اتاق به استریو. هنوز مطمئن شوید که گوگل بلندگو دارای همان مزایای اما شاید لانه Hub حداکثر پوشش این برای آشپزخانه/غذاخوری و اتاق خواب.
– مناسب تلویزیون, صوتی, به عنوان ما به تماشای بسیاری از فیلم. من یک audiophile. من قصد ندارم به صرف هزاران و هزاران نفر. من قبلا یک Onkyo AV receiver with 5:1 اما در حال حاضر شکسته شده است. هنوز مطمئن شوید که من می خواهم به پایین گیرنده AV مسیر دوباره یا نه – آن را به یک مقدار زیادی از کابل ها و faff. به خصوص به عنوان بچه ها من و همسرم هرگز قادر به درک آن همه است. من می دانم که Sonos soundbar گران است اما بدون در نظر گرفتن, من فکر استفاده از Sonos سخنرانان به جای. خواهد بود که یک 4 x Sonos 1s و soundbar به دریافت 5:1?
– من هم علاقه زیادی به گرفتن برخی از سخنرانان خارجی برای باغ. این Sonos هستند گزاف اما من پو, به طوری که آنها ممکن است ایده آل است. فراتر از آنچه که من می توانید آنها را به یک آمپر صوتی با Chromecast.
نگرانی اصلی من در تمام این Sonos تدریجی خود سخت افزار – چگونه باید نگران من بود ؟

من با تکیه به سمت Sonos چون کیفیت صدا بسیار خوب آن می تواند به اشتراک گذاشته شود/بین رفت اتاق به راحتی جفت شدن و خوب کار با تلویزیون ، شاید راه های دیگر وجود دارد از انجام این کار ؟
گذشته از قیمت و ضعف است, بدیهی است عدم گوگل دستیار (Sonos تنها پشتیبانی, الکسا, راست?) – اما توپی حداکثر به معنی این واقعا مهم نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im