ولفسبورگ v شاختار دونتسک حقایق

ایستاده بین ولفسبورگ و سوم لیگ اروپا, یک چهارم نهایی لیگ هستند سریال اوکراین قهرمانان اروپا شاختار دونتسک به ع

توسط EXAMPLENEWS در 26 فروردین 1399

ایستاده بین ولفسبورگ و سوم لیگ اروپا, یک چهارم نهایی لیگ هستند سریال اوکراین قهرمانان اروپا شاختار دونتسک به عنوان باشگاه دیدار برای اولین بار در رقابت های اروپایی.

• ولفسبورگ در آمد از طریق مرحله گروهی به عنوان نایب به گنت در 11 امتیاز قبل از اینکه به راحتی دفع سوئدی طرف مالمو در این دور از 32 اضافه کردن یک 3-0 دور موفقیت برای یک خانه 2-1 برنده شدن با اهداف در هر بازی از کرواتی بین المللی Josip steven murphy.

• شاختار وارد این فصل لیگ قهرمانان اروپا در مرحله گروهی, اما امید خود را از طولانی تر شدن مبارزات انتخاباتی به بهار نقش برآب شد با بسته شدن 0-3 شکست خانه آتالانتا که در نتیجه pipped آنها را به نفرات دوم تا نقطه پشت منچستر سیتی با یک نقطه. بنفیکا که تا به حال نیز منتقل سراسر از لیگ قهرمانان اروپا شد و سپس غلبه بر در این دور از 32 به عنوان شاختار برنده 2-1 در خارکف قبل از آب بندی مدرک تحصیلی با یک آمده-از-پشت 3-3 قرعه کشی در لیسبون هافبک برزیلی آلن پاتریک نمره چشم نواز اهداف در هر دو پا.

جلسات قبلی
• ولفسبورگ ملاقات اپوزیسیون اوکراین در یک هشتم رقابت برای اولین بار در اوایل این فصل ضرب و شتم یک هشتم لیگ اروپا در مرحله گروهی, نوجوانی, Olexandriya صفحه اصلی (3-1) و (1-0).

• شاختار مواجه شده اند باشگاه های آلمان 22 بار قبلا و ضبط W7 D8 L7 با ارزش ترین پیروزی آمده در خنثی زمین زمانی که آنها شکست Werder Bremen 2-1 پس از وقت اضافی در استانبول را به نفع خود گذشته تا کنون جام یوفا در 2008/09. آنها موفق به کسب چهار نفر از آنها 11 برخورد در آلمان با از دست دادن شش, آخرین 1-4 در اینتراخت فرانکفورت به بیرون رفتن از فصل گذشته لیگ اروپا در دور 32. آن بود که در خاک آلمان است که آنها دچار خود سنگین ترین اروپا شکست از دست دادن 7-0 در بایرن مونیخ در دور دوم این فصل 2014/15 لیگ قهرمانان اروپا دور 16.

فرم راهنمای
ولفسبورگ
• یک ششم قرار داده شده در پایان فصل گذشته بوندسلیگا به ولفسبورگ ورود مستقیم به لیگ اروپا مرحله گروهی و یک بار ماجرا از آنجایی که آنها به یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در 2015/16.

• ولفسبورگ ساخته شده است که سه UEFA Europa League group stage مدارک از سه به عنوان آنها به پایان رسید و نفرات دوم به گنت در این فصل شش امتیاز خود را در آینده در برابر Olexandriya و چهار برابر سنت اتین (1-1 یک 1-0 ثانیه).

• پیروزی مالمو قرار است باشگاه آلمانی به UEFA Europa League round of 16 برای سومین بار قبلی خود را دو روابط در این مرحله با داشتن هر دو به پایان رسید در پیروزی – مقابل روبین در 2009/10 (1-1 یک 2-1 ثانیه) و Internazionale در فصل 2014/15 (3-1 ثانیه یک 2-1).

• یک چهارم نهایی نیز در 2015/16 لیگ قهرمانان اروپا و در نتیجه در هر یک از سه قاره مبارزات ولفسبورگ موفق به کسب هشت از گذشته خود را نه اروپایی, صفحه اصلی بازی ها به جز یک 1-3 شکست گنت در هفته 4. آنها موفق به کسب هشت از 13 خانه در مسابقات لیگ اروپا (D1 L4).

شاختار
• شاختار برنده لیگ اوکراین در فصل گذشته و مدعی عنوان برای 12th زمان و همچنین تکمیل داخلی دو برای سومین فصل متوالی است که به آنها یک سوم پی در پی ظاهر در لیگ قهرمانان اروپا مرحله گروهی – و 14 در همه.

• این Pitmen برداشت تنها یک پیروزی در مرحله گروهی این فصل 2-1 در آتالانتا با اضافه بار برنده در هفته 2. سپس آنها را به خود جلب کرد سه بازی پی در پی دو برابر Dinamo Zagreb (2-2 ثانیه 3-3) و سوم 1-1 دور به منچستر سیتی طرف که تا به حال مورد ضرب و شتم آنها را 3-0 در خارکف در Matchday 1. آنها به پایان رسید و این بخش با آن قاطع با شکست آتالانتا به کتاب چهارم لیگ حذفی فاز اسکله در پنج فصل.

• حذف بنفیکا قرار داده شاختار به UEFA Europa League round of 16 برای بار دوم. آنها پیروز شدند در تنها دیدار قبلی از غلبه بر پاری سن ژرمن 4-1 در مجموع در 2015/16 (3-1 ثانیه 1-0 یک) با تایسون باز به ثمر رساند در پا برای اولین بار در Lviv.

• دونتسک باشگاه باید یک تعادل مثبت دور از خانه در رقابت های حذفی فاز W4 D2 L3. خود را دور رکورد در رقابت به طور کلی مقدماتی گنجانده شده است و حتی بیشتر چشمگیر W11 D2 L4.

لینک ها و چیزهای بی اهمیت
• شاختار را Yevhen Konoplyanka در آلمان برای شالکه از 2016-19. او فقط یک بار به عنوان یک جایگزین اواخر برابر ولفسبورگ در 1-1 صفحه اصلی قرعه کشی در ماه اکتبر سال 2017 باقی مانده بر روی نیمکت برای سه نفر دیگر از بازی بین دو تیم.

• ولفسبورگ سوئیس بین المللی Admir Mehmedi در اوکراین برای دینامو کیف از 2012-13 از دست دادن دو بازی برابر شاختار و ظاهر شدن به عنوان یک جایگزین در هر دو.

• شاختار یکی از چهار مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا مرحله شرکت کنندگان رسیده اند UEFA Europa League round of 16 همراه با بایر لورکوزن Internazionale و Olympiacos.

• اگرچه هیچ پرتغالی باشگاه در دور 16, چهار از آنها کاهش یافته است در این دور از 32, شاختار رئیس لوئیس کاسترو یکی از چهار پرتغالی سر مربیان هنوز درگیر در این رقابت در کنار نونو اسپیریتو سانتو (گرگ), پدرو مارتینز (Olympiacos) و پائولو فونسکا (رم).

• ولفسبورگ جلب 0-0 در خانه به لایپزیگ در بوندسلیگا شنبه گذشته عدم نمره برای اولین بار در سال 2020 اما گسترش خود شکست نخورده اجرا در تمام مسابقات به مسابقات هشت (W5 D3).

• اوکراین لیگ برتر رهبران شاختار بودند شکست 1-0 در Vorskla Poltava در 1 مارس – اول خود را از دست دادن در 49 لیگ داخلی وسایل (W41 D7) پس از دینامو کیف ضرب و شتم آنها را 1-0 در 3 اوت سال 2018 است. با این وجود آنها باقی می ماند 14 نقطه روشن از دینامو در بالای جدول زیر پس از آن برنده در برابر Dnipro (4-1 ثانیه) و Kolos Kovalivka (4-3 یک).

مربیان
• اتریش مربی الیور Glasner امضا یک قرارداد سه ساله در بهار سال 2019 به موفقیت Bruno Labbadia در وولفسبورگ. او وارد در آلمان با رشد شهرت داشتن چراغ LASK لینز به نایب نقطه در بوندسلیگا اتریش فقط دو فصل پس از فرمان این باشگاه به ارتقاء از ردیف دوم. سابق مرکز-پشت Glasner صرف تقریبا تمام زندگی خود را با Ried, کسی که با او برنده اتریش در جام حذفی دو بار 13 سال از هم جدا در سال 1998 و 2011. او همچنین صرف یک فصل به این باشگاه مربی قبل از پیوستن به LASK در سال 2015.

• منصوب شاختار دونتسک سر مربی در ژوئن 2019, لوئیس کاسترو جایگزین هموطن خود پائولو فونسکا – یک حرکت او نیز قبلا ساخته شده در سال 2014 زمانی که او پا در موقت به عنوان جایگزینی برای زمان رئیس رم در پورتو. یک راست به عقب او را صرف بیشتر از 17 سال بازی حرفه ای در لیگ های پایین تر و او نیز نسبتا با احتیاط شروع در مربیگری قبل از پیوستن به بالا پرواز پنفیل در سال 2004. او در پورتو مربیگری کارکنان برای یک دهه (2006-16) قبل از گذراندن یک فصل هر کدام به عنوان سر مربی Rio Ave, Chaves و ویتوریا SC.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب