ایکس باکس بازی عبور

Phil Spencer رئیس بخش Xbox در مورد ایکس باکس بازی پاس – یک بازی جدید سرویس اشتراک آینده بعد از این بهار.در ایک

توسط EXAMPLENEWS در 11 تیر 1399
Phil Spencer رئیس بخش Xbox در مورد ایکس باکس بازی پاس – یک بازی جدید سرویس اشتراک آینده بعد از این بهار.

در ایکس باکس ما قرار داده پارسه در مرکز همه چیز ما و باقی می ماند متعهد به شما با دادن آزادی به بازی این بازی شما می خواهید با دوستان شما می خواهید بر روی دستگاه شما می خواهید. در این سال شکل گیری است تا به یکی از هیجان انگیز برای علاقهمندان به بازی. که در حال آماده شدن برای راه اندازی پروژه برج عقرب این تعطیلات آوردن قدرتمند ترین کنسول تا کنون ساخته شده به ایکس باکس یک خانواده از دستگاه های ما همچنان به بهبود پلت فرم برای اتصال جامعه در حال رشد از بازیکنان در ایکس باکس زنده و اضافه کردن به قوی و نمونه کارها متنوع از بازی ها در سراسر Xbox One و ویندوز 10.

امروز, ما در حال ادامه تعهد ما به شما گزینه های بیشتر به تنوع و گسترش کتابخانه خود را از بازی با ایکس باکس بازی پاس یک بازی جدید سرویس اشتراک آینده بعد از این بهار. ایکس باکس بازی عبور به شما می دهد دسترسی نامحدود به بیش از 100 Xbox One و عقب سازگار با Xbox 360 بازی – همه برای $9.99 در هر ماه.

با بازی های بزرگ از برترین های صنعت ناشران مانند 2K 505 Games, BANDAI NAMCO Entertainment, Capcom, Codemasters, عمیق, نقره ای, Focus Home Interactive, سگا, SNK شرکت THQ نوردیک GmbH برادران وارنر سرگرمی های تعاملی و Microsoft Studios چیزی وجود دارد برای همه برای لذت بردن و شما همیشه پیدا کردن چیزی هیجان انگیز را به بازی در سراسر انواع ژانرهای. برخی از فن های مورد علاقه عناوین آمدن به ایکس باکس بازی عبور هنگامی که آن را راه اندازی به گسترده تر Xbox جامعه در اواخر بهار شامل Halo 5: Guardians, Payday 2, NBA 2K16 و SoulCalibur II.

یکی از بهترین چیزها در مورد ایکس باکس بازی رمز عبور است که شما می توانید کشف و دانلود کامل عناوین به طور مستقیم بر روی ایکس باکس یکی از. این بدان معناست که پیوسته کامل وفاداری گیم پلی بدون نیاز به نگرانی در مورد جریان پهنای باند و یا مسائل مربوط به اتصال. علاوه بر این همه ایکس باکس یکی از بازی ها در فروشگاه – و مربوط به add-ons – در دسترس خواهد بود برای خرید در یک منحصر به فرد تخفیف برای ایکس باکس, بازی, تصویب, اعضای, بنابراین شما می توانید بازی های شما را دوست دارم بخشی از خود را دائمی کتابخانه به بازی هر زمان که شما می خواهید. هر ماه بازی های جدید را به چرخه را به اشتراک با برخی از دوچرخه سواری را به شما به طور مداوم به روز رسانی کتابخانه از بازی ها. ایکس باکس بازی عبور بلیط خود را به بازی بی پایان.

آن مهم است برای ما که ایکس باکس بازی رمز عبور فراهم می کند لذت بخش و تجربه بدون درز. قبل از برنامه رول به جامعه گسترده تر بعد از این بهار خواهیم بود تست ایکس باکس بازی پاس با انتخاب اعضای ایکس باکس خودی برنامه در پیش نمایش آلفا حلقه از امروز شروع با یک تعداد بسیار محدودی از عناوین. این عنوان که در دسترس هستند در پیش نمایش فقط یک نگاه اجمالی کوچک در گسترده فروشگاه از بازی های که در دسترس خواهد بود زمانی که ایکس باکس بازی عبور از راه اندازی در اواخر بهار. اعضای ایکس باکس زنده طلا نیز دریافت دسترسی منحصر به فرد به ایکس باکس بازی عبور قبل از برنامه راه اندازی به جامعه گسترده تر. ما باید جزئیات بیشتری را در زمان نزدیک به راه اندازی.

ما امیدواریم که شما لذت بردن از بازی های ایکس باکس تصویب و همه آن را ارائه کرده است. ما به دنبال به جلو به شنیدن بازخورد از علاقهمندان به بازی در ایکس باکس خودی برنامه و سپس از بقیه Xbox جامعه هنگامی که آن را به طور گسترده در دسترس بعد از این بهار. انتقادات و پیشنهادات خود را به این برنامه بهتر برای همه علاقهمندان به بازی.

با تشکر از شما برای ادامه عشق و شور و پشتیبانی از ایکس باکس.

فیل اسپنسرtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب