یاماها در مقابل Denon

من خود را Aventage RX-A1080 و RX-A780. RX-A780 است پایان بالاتر عملکردی معادل RX-685. اگر این چیزی است که شما باید یک نوازنده بزرگ در نظر من است. بنگ برای جفتک انداختن این بهترین ارزش در Yamaha خط. آن را تا به هر ویژگی که من Aventage RX-A780 است به جز یک دکمه برای انتخاب ورودی.

در اینجا من فرمول برای شادی.

اول از همه یاماها AV کنترل برنامه و قرار دادن آن بر روی تلفن خود و یا قرص. این محکم ترین و ساده برنامه های موجود برای AVR است. این برنامه به شما دسترسی به تمام ثانویه ویژگی های است که کمک خواهد کرد که شما دریافت بیشتر از خود Yammy.

انجام YPAO برابری از اولیه خود را گوش دادن موقعیت. این RX685 را ندارد چند موقعیت محاسبات.

سپس با دقت دنبال توصیه ها در اینجا:

سپس در اینجا این است که جایی که من منحرف.

1. تنظیم امپدانس بلندگو به 8ohms بدون توجه به آنچه… این را به مطمئن شوید که شما آمپلی فایر نیست که داخلی محدود در ارائه قدرت کامل است.

2. من شخصا هرگز یافت که 80 هرتز THX متقاطع فرکانس برای تلفن های موبایل مناسب برای موسیقی و یا فیلم. در اصلی خانه تئاتر من یک هیولا ساب ووفر SVS SB-3000. مگر اینکه شما را قابل توجه طبقه ایستاده بلندگو من را تنظیم نوع بلندگو به “کوچک” و بالا بردن فرکانس متقاطع به 160Hz به عنوان یک شروع است. این تا حد زیادی افزایش خواهد باس. اجازه می دهد تا ساب ووفر انجام بلند کردن اجسام سنگین. این نیز اجازه می دهد تا گیرنده به مقدار زیادی از ذخیره قدرت برای پویایی است. خود را AVR را نیز اجرا کولر و دیگر زندگی می کنند.

3. در گزینه زیر پنل Yamaha AV کنترل برنامه و یا بر روی صفحه نمایش صفحه نمایش زیر مجموعه
باس فوق العاده = در
YPAO حجم = در
تقویت = در
تطبیقی DRC = Off [مگر اینکه شما در حال گوش دادن در سطوح بسیار پایین]

اگر شما به انجام این کارها شما باید با بهره گیری شگرف باس و صدا صاف که Yamaha تولید می کند. من خیلی خوشحال هستم با من رسیور و نمی را انتخاب کنید و هر چیز دیگری.

من اضافه خواهد شد بیشتر راهنمایی به این اگر شما پاسخ و به عنوان زمان اجازه می دهد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im